Franchising - Ön Başvuru Formu

Başvuru Genel Şartlarımız;

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Cadde üzerinde (taşıt ve yaya trafiğine uygun ana caddelerde) • Kalabalık yürüyüş alanları üzerinde olan, • Minimum 100 m2 kapalı alanı olan, • Minimum 40 m2 bahçe yada terası olan, • Cephesi en az 4 m olan, • gerekli izinlerin alınmasında engel teşkil etmeyen yerler, • Mimari konsept ve proje standartlarımıza uygun mekanlar.

Girişimcide Aranan Özellikler : Girişimcilik ruhuna, zaman yönetimi yeteneğine ve başarma azmine, personel ve finans yönetimi tecrübesine, tercihen başarılı iş deneyimine,  Dana Burger markasının finansal yatırım olanaklarına sahip, vizyon ve misyon sahibi,  tüm zamanını, Dana Burger yönetimi için harcama isteği ve imkanı olan, kurumsal bir markanın sosyal kimliğini başarı ile taşıyabilme yeteneğine sahip tarafların imzalayacağı franchise sözleşmesine sadık kalan yatırımcılar ile yolumuza devam etme arzusu içindeyiz.

Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Başvurunun yapılması Dana Burger ailesine katılmak isteyen yatırımcı adaylarımız, websitemiz üzerinden başvuru formunu doldurabilir, yada 0546 41 444 41 numaralı telefondan franchise departman yetkilisi ile görüşebilirler. başvurunun değerlendirilmesi güven ve manevi bağlarla, aday yatırımcımızla karşılıklı franchise görüşme sürecini başlatılır. değerlendirme sonucunda, randevu tarihi belirlenir. randevu ve tanışma aday yatırımcımız ile tanışılır. Franchise şartlarımız ve işleyişimiz hakkında bilgi verilir.

Lokasyon değerlendirmesi yatırım yapılması planlanan şehir ve mağaza hakkında, kriterlerimize göre değerlendirme yapılır. Bu sonuçlar yatırımcı adayı ile paylaşılır. Fizibilite markamızın en önemli kriterlerinden biri olan mekan değerlendirme süreci, olumlu sonuçlandığı zaman; hızla inşaat, ekipman, mutfak gereçleri ve personel maliyetleri gibi tüm giderler öngörülerle hesaplanır. Öngörülen maliyet sonucu, aday yatırımcımızla paylaşılır ve uygunluğu hakkında istişarelerde bulunulur. Röleve, proje hazırlaması ve fiyatlandırma çalışması aday yatırımcımızla olumlu sonuçlanan görüşmelerden sonra, konseptimize uygun mimari projenin hazırlanma süreci başlar. ardından uygulama giderleri ve diğer giderler netleşir. Sözleşme imzalanması temelini güven ve sevgiye dayandırdığımız anlaşmamız, karşılıklı imzalar sonrasında resmiyet kazanır. Proje ve mimari uygulama süreci Dana Burger projenin uygulanmasındaki tüm süreçler için kendi bünyesinde gerekli departmanları oluşturmuştur.

Mağazalar, anahtar teslim olarak yatırımcıya teslim edilmektedir. Yatırımcı ve personel eğitimi mekanımızı hazırladıktan sonra, işletmesinde emin adımlarla ilerleyebilmesi için, yatırımcımıza ve personelimize, tüm bilgi ve deneyimlerimizi aktararak gerekli eğitimleri veriyoruz. açılış ve organizasyon tüm hazırlıklarımızı eksiksiz tamamladıktan sonra değerli yatırımcımız ve merkezimizin belirlediği en doğru tarihte, sosyal medya hesaplarımızdan duyurular yapılarak ve bölge halkının ilgisini çekecek bir organizasyonla açılışımızı yapıyoruz.

İletme desteği yatırımcımızla olan iletişimimiz hiçbir zaman kopmaz ve sürekli olarak desteklenir. Açılış sonrası merkezimizden, konusunda uzman eğitimli personel desteği ile yardımcı olunur. Siz yatırımcılarımız her ihtiyaç duyduğunuzda bizimle kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz.

Sipariş ver.
Whatsapp Sipariş
Merhaba, siparişinizi dinliyorum.